کتاب صوتی کفش های ماهیگیر از موریس ال وست قسمت پنجم

تاریخ انتشار
9 اردیبهشت 1400
تعداد بازدید
258 بازدید
رایگان

کتاب صوتی کفش های ماهیگیر از موریس ال وست قسمت پنجم

کشیشی به‌نام «کاریلا» یک زندانی سیاسی است که به دستور مقام‌های اصلی اتحاد جماهیر شوروی، پس از ۲۰ سال از اردوگاه کار اجباری در سیبری آزاد می‌شود. او اندکی بعد پاپ می‌شود و همه تلاشش را برای احیای مسیحیت و تغییر عملکرد واتیکان به کار می‌برد.
«کاریلا کوتال» که یک کشیش اهل اکراینه و به خاطر سرسختی در اعتقاداتش در سیبری به سرمی بره، به پیشنهاد و کمک بازجوی خودش موفق می شه از زندان فرار کنه. او که اخیراً از بیماری پاپ باخبر شده، به رم می ره ولی در اونجا متوجه می شه که پاپ مرده؛ پس طبق سنت کاتولیک‌ها به عنوان یک کاردینال خودش رو به دربار معرفی می کنه و ترتیب شرکت اون در مراسم داده می‌شه.
انتخابات آغاز می شه و او به سنت واتیکان در انتخابات شرکت می کنه، اما طولی نمی کشه که برخی از کاردینال‌ها از انتخاب او که جوان‌ترین کاردینال بود پشیمان می‌شن. لاکوتا بی توجه به انتقادهای اطرافیان به راه خودش ادامه می ده و برخلاف پاپ‌های دیگه، با لباس مبدل بین مردم فقیر می ره.
به دلیل احتمال وقوع جنگ بین آمریکا و شوروی از او می‌خوان با توجه به شرایطش، با فرستادن نامه به رئیس جمهور آمریکا، او رو به مذاکره با شوروی ترغیب کنه.
بی تردید کفش های ماهیگیر، از بسیاری جنبه‌ها، شاه‌کاری بی نظیر در ادبیات جهان است که توانسته نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کند.
براساس این رمان، فیلم زیبایی به همین نام ساخته شده است. فیلم‌نامه را «موریس ال وست» نوشت، اما از حاصل کار چنان ناامید شد که ترجیح داد نامش از عنوان‌بندی حذف شود؛ البته نام رمان که نوشته خودش بود، در عنوان‌بندی آمد. کوئین در نقش رهبر کلیسا، اهل طنز را به خنده واداشت؛ طوری که فیلم را «زوربای پاپ» خواندند.
موسیقی نورث نامزد دریافت اسکار شد که البته این تنها توجهی بود که به فیلم شد. فیلم ۹ میلیون دلار هزینه برداشت و در گیشه کاملاً شکست خورد.

 

مشخصات فایل:
عنوان: کتاب صوتی کفش های ماهیگیر قسمت پنجم
نویسنده: موریس ال وست
مدت زمان:۲۶دقیقه و ۱۷ ثانیه
تعداد فایل: ۱ فایل
زبان: فارسی

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *