کتاب صوتی برف سراسری از ارنست همینگوی

کتاب صوتی برف سراسری از ارنست همینگوی

دسته بندی:

قیمت: رایگان

تعداد نمایش: 10 نمایش

حجم فایل: 4.30M

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 3 می 2021

به روز رسانی در: 3 می 2021

کتاب صوتی برف سراسری از ارنست همینگوی

کتاب صوتی برف سراسری اثر ارنست همینگوی درباره‌ی دوستانی است که در یک روز برفی به اسکی می‌روند تا اینکه یکی از آن‌ها در برف فرو می‌رود و …

ارنست همینگوی (Ernest Hemingway) از نویسندگان برجستهٔ معاصر ایالات متحده آمریکا و برندهٔ جایزه نوبل ادبیات است. وی از پایه‌گذاران یکی از تأثیرگذارترین انواع ادبی، موسوم به «وقایع‌نگاری ادبی» شناخته می‌شود. او همچنین برنده جایزه پولیتزر در زمینه ادبیات داستانی است که در سال ۱۹۵۳ به او اهدا شده است.

منتقدین همواره سبک نوشتار او را مورد تحسین قرار داده و داستان‌های او را با کیفیت و گیرا دانسته‌اند. او طبع نویسندگی را در آمریکا تغییر داده است. قالب اصلی داستان‌های او عشق، جنگ، طبیعت و از دست دادن است. وی همچنین به مفهوم مرگ توجه ویژه‌ای داشته است. همینگوی سرانجام در سال ۱۹۶۱ با تفنگ شکاری خود خودکشی کرد.

داستان‌های بسیار زیادی از مجموعه آثار همینگوی به زبان فارسی ترجمه شده‌اند که مطرح‌ترین آن‌ها: پیرمرد و دریا، زنگ‌ها برای که به صدا در می‌آیند، وداع با اسلحه، برنده هیچ نمی‌برد، مرگ در بعد از ظهر است.

«اتومبیل کاروان تکانی خورد و بعد ایستاد. از این جلو تر نمی‌رفت توده‌ای از برف فشرده وسط جاده کپه شده بود. طوفان لایه‌های سطحی برف‌های سینه‌کش کوه را ریخته بود توی پیست. نیک توی کاروان نشسته بود و اسکی‌هایش را واکس می‌زد سپس کفش‌های اسکی را توی جاپاهای فلزی جا کرد و سگک‌ها را محکم بست.»

 

مشخصات فایل:
عنوان: کتاب صوتی برف سراسری
نویسنده: ارنست همینگوی
مدت زمان: ۱۹ دقیقه و ۴۱ ثانیه
تعداد فایل: ۱ فایل
زبان: فارسی

دانلود این اثر:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود همچنین برایتان ایمیل خواهد شد.

رایگان – خرید

در مورد این اثر نظر دهید