جزوه شناخت سازه هاي سنتی پیام نور

جزوه شناخت سازه هاي سنتی پیام نور

دسته بندی:

قیمت: 18000 تومان

تعداد نمایش: 729 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 23 مهر 1396

به روز رسانی در: 27 مهر 1401

دانلود این اثر:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

دانلود جزوه شناخت سازه هاي سنتی پیام نور

«پي» سازي: در سازه هاي آجري ساختن «پي» از اهميت خاص برخوردار مي باشد. بخصوص اين كه در بسياري از موارد اجراي اصولي در پي سازيها بجز «بتون مسطح» مورد استفاده مي باشد. از اين رو تشخيص نوع خاك و مقاومت فشاري آن از اهميت خاص برخوردار بوده كه بايد بدان توجه شود. افزون برآن، به نوع پي و ابعاد آن و اثر نيروهاي وارده بر آن نيز بايد توجه كامل شود. در حالت شيب، بايستي پي به صورت پله اي ساخته شود. اختلاف ارتفاع دو سطح پله اي پي نبايد از 30 سانتيمتر زيادتر باشد.

اصل پايداري ساختمان هنگامي كه به صورت يك جسم صلب در نظر گرفته مي شود به خطر حركات غير قابل قبول كل ساختمان مربوط مي شود. وقتي يك ساختمان بلند در معرض بادهاي  شديد قرار مي گيرد اگر به طور صحيح در زمين محكم و استوار نشده باشد و يا در اثر وزش باد نتواند تعادلش را حفظ كند ممكن است به طور كامل و بدون اينكه اجزاء آن از هم جدا شوند واژگون گردد.

اطلاعات فایل
نوع فایل: پیام نور | جزوه | مرمت | هنر و معماری
گروه مخاطبان: داوطلبان کنکور ارشد پیام نور | دانشجویان دانشگاه پیام نور | کلیه  دوست داران علم
عنوان: شناخت سازه هاي سنتی
مولف/گرد آورنده : خلیل گودرزی سروش
مترجم: ندارد
ناشر: ندارد
ویراست/نوبت چاپ: ندارد
تعداد صفحات: 263
زبان: فارسی

 

* در صورتی که اطلاعات صحیح و قابل استنادی در مورد قسمت هایی که “نامشخص” پر شده است، دارید، آن را در قسمت نظرات برای ما ارسال کنید تا با کمک شما، آنچه که مورد نیاز بازدید کنندگان محترم سایت قبل از دانلود می باشد را بصورت صحیح و کامل در اختیارشان قرار دهیم. پیشاپیش از همکاری شما کمال قدردانی را بعمل می آوریم.