کتاب صوتی پس از تو جوجو مویز

کتاب صوتی پس از تو جوجو مویز

دسته بندی: -

قیمت: رایگان

تعداد نمایش: 3675 نمایش

حجم فایل: 0.00B

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 12 فوریه 2018

به روز رسانی در: 19 فوریه 2018

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

رایگان – خرید

جوجو مویز به نوشتن رمان های عاشقانه مشهور است . پس از تو در واقع ادامه کتاب من پیش از تو است و زندگی “لو” را پس از درگذشت “ویل” روایت می کند.کتاب صوتی پس از تو جوجو مویز فرصت مناسبی است برای کسانی که تمایل دارند در زمان هایی که در رفت و آمد هستند و  یا هر فرصتی که پیدا کردند این کتاب را گوش دهند.

این اثر به دلیل رعایت قوانین مصوب ۲۶/۹/۱۳۵۲ از جنگلبان حذف گردید.

خلاصه داستان پس از تو :
لو در بار فرودگاهی کار می کند و درخاطراتش دائما درگیر روزهایی است که با ویل همراه بود .مدام با خودش سخن می گوید و در تلاش است که زندگی ای را که به ویل قبل از مرگش قول داده بود را در پیش گیرد زیرا در کتاب من پیش از تو ویل همیشه به لو می گفت که برای زندگی خود به گونه ای برنامه ریزی کند که  زندگی متفاوتی را تجربه کند. داستان کتاب به آرامی جلو می رود تا اینکه اتفاق بزرگی در روزمرگی لو پیش می آید و زندگیش را تغییر می دهد .

جوجو مویز

پائولین سارا جو مویس (به انگلیسی: Jojo Moyes) در سال ۱۹۶۹ در لندن به دنیا آمد .جوجو مویز در ابتدا  روزنامه‌نگاری در روزنامه انگلیسی ایندیپندنت را به عنوان حرفه پذیرفت اما از سال ۲۰۰۲ به نوشتن رمان‌های عاشقانه پرداخت. او از معدود نویسندگان تاریخ است که دو بار برنده جایزه سال رمان عاشقانه شده است و آثارش مانند من قبل از تو ،ماه عسل در پاریس ،یک بعلاوه یک ،میوه خارجی و دختری که رهایش کردی به بیش از ۱۱ زبان مختلف دنیا ازجمله زبان فارسی ترجمه شده‌اند.

این اثر به دلیل رعایت قوانین مصوب ۲۶/۹/۱۳۵۲ از جنگلبان حذف گردید.

 

مشخصات فایل:
فایل ها حذف شدند

در مورد این اثر نظر دهید